Ką reikia žinoti apie nekilnojamąjį turtą?

Ką reikia žinoti apie nekilnojamąjį turtą?

Šiandien beveik visi kalba apie tai kas yra nekilnojamas turtas ir kiekvienas bando rasti kažką originalaus ir kitokio.

Iš tiesų, globalizacijos eroje kiekvienas bet kurioje šalyje gali nusipirkti beveik bet kokį nekilnojamąjį turtą bet kurioje pasaulio vietoje. Jei jis turi noro, jei turi išteklių, galimybių ir pan.

Tačiau be žinios apie šį dalyką bet kokie nekilnojamojo turto santykiai iš tikrųjų bus neišsamūs. Todėl labai svarbu ne tik mokytis ir suprasti, kas gresia, bet ir priimti bei mokėti šias žinias panaudoti gyvenime.

Kiekvienas turėtų turėti nekilnojamąjį turtą

Šiandien yra daugybė žmonių, žmonių bendruomenių, žmonių grupių, kurie nusisuka nuo nekilnojamojo turto ir linkę keliauti, ir iš tiesų idėja yra tikrai šauni.

Keliaudamas po pasaulį, aplankydamas skirtingas šalis, nesate pririštas prie vienos vietos, prie šios vietovės geografijos ir ekonomikos. Jūs gyvenate, kertate vandenynus ir žemynus, kaip daugelis žmonių turi savo idealų gyvenimo būdą. Tačiau pažvelgus šiek tiek toliau, 10-15-25 metų gyvenimo perspektyvoje galima pastebėti tam tikrų trūkumų.

Amžinojo keliautojo gyvenimo būdas puikiai tinka žmonėms, kurie:

  1. a) jauni ir bešeimiai;
  2. b) dirbti pagal „keliaujančias“ profesijas (archeologai, geologai ir kt.);
  3. c) išėjo į pensiją ir dabar keliauja.

Tiems, kurie ruošiasi ne tik gyventi šiame krašte, bet ir palikti savo pėdsaką, labai svarbu įsitvirtinti. Ir daugeliui iš jūsų šis atramos taškas yra nekilnojamasis turtas. Kur dirbi, kur gyveni, turi turėti savo atramos tašką, savo tvirtovę. Iš kurių kursi savo gyvenimą, savo gyvenimo būdą. Ir įkūnyti pačias svajones, užduotis, tikslus, kurie yra priešais jus.

Nekilnojamas turtas yra jūsų vaikų vaikystės vieta

Jis neatsiejamai susijęs su pirmuoju veiksniu. Nepaisant to, tai nusipelno atskiro paminėjimo. Šiandien vis daugiau jaunų žmonių perka butus prieš gimdydami vaikus. Tegul tai daro su hipoteka, o ne savo lėšomis. Tačiau per pastaruosius 20–25 metus žmonių padėtis labai pasikeitė. Jūs turite auginti vaikus savo bute. Tuo vadovaujasi šiandieninė karta.

Ir iš tikrųjų tai turi labai didelį psichologinį poveikį vaikams. Nes žmogaus vaikystė vienoje vietoje yra pozityvesnė patirtis, nei vaikas kraustosi su tėvais iš vieno miesto į kitą. Arba iš vienos metropolinės zonos į kitą didmiesčio zoną. Iš tiesų, šiuo atveju jis nuolat keisis dekoracijas, keis draugus, turės sunkumų priprasti ir pan. ir tt

Todėl atminkite, kad jūsų vaikų vaikystė turėtų būti laiminga. Ir vienas iš šios laimingos vaikystės veiksnių turėtų būti vieta, kurią vėliau prisimins kaip vietą, kurioje užaugo, užaugo, gavo pirmąsias gyvenimo pamokas.

Nekilnojamas turtas visada yra finansinė priemonė

Daugelis žmonių užduoda šį klausimą, ypač perskaitę Roberto Kiyosaki, Bodo Schaeferio ir kitų populiarių autorių knygas: Ar apskritai yra investuojama į nekilnojamąjį turtą?

Atsakymas paprastas: pirkdami namą, butą, sklypą, naują pastatą, jūs jau investuojate savo pinigus, laiką, nervus, jėgas. Tai investicija į nekilnojamąjį turtą. Nesvarbu, ką toliau veiksite įsigytame turte: gyvensite jame ar perparduosite, ar ką nors statysite svetainėje. Visai nesvarbu.

Nes tai vis tiek yra investicija į nekilnojamąjį turtą. Kadangi tikslai yra skirtingi, tiesiog investiciniai objektai gali būti skirtingi. Bet kokiu atveju jūs investuojate į nekilnojamąjį turtą. O apie bet kokio nekilnojamojo turto pirkimą svarstyti vienodai, o pardavimas būtinas, taip pat ir finansiniu požiūriu. Žiūrint iš to, ką perkate, kokį finansinį instrumentą perkate, kas su juo bus toliau.

Kada, kurią akimirką nori jo atsikratyti, parduoti ar niekada neparduosi ir pan. ir tt. Todėl perkant ar parduodant vienokį ar kitokį nekilnojamąjį turtą neverta gailėtis finansinės pusės, o kartu su savo finansiniais tikslais verta atsižvelgti ne tik į esamą finansinę situaciją, bet ir į ateitį.

Nekilnojamas turtas visada brangs

Universalus dėsnis, atsiradęs seniai. Pats retiausias išteklius žemėje, kaip bebūtų keista, yra pati žemė, kurioje statomi namai, gamyklos ir visa kita. Nekilnojamas turtas visada brangs. Žinoma, galima sakyti, kad prasidės ekonominė krizė ir kainos kris. Taip. Jie nukris. Bet jų nenukris tiek, kad būtų galima sakyti, kad šis kritimas reikšmingas.

Jei mes kalbame apie Maskvą, tai vidutinis ekonominės klasės butų (iki 15 mln. rublių vertės) kainų augimas 2019 m. siekė 15–20%.

Įsivaizduokite, kad po 5 metų gausite turtą, kuriame ne tik gyvensite. Tačiau jo kaina taip pat padvigubės!

Bet kokio nekilnojamojo turto įsigijimas nėra lengvas procesas

Prie šio fakto norėčiau pasilikti plačiau. Daugelis žmonių, dar kartą remdamiesi kitų šalių patirtimi, sako, kad nusipirkti butą Rusijoje ir kitose NVS šalyse yra gana paprasta. Taip. Jei žinote, kaip tai padaryti, tai paprasta. Jeigu man lengva, tai dar nereiškia, kad bus pakankamai lengva ir kitam, norinčiam įsigyti butą pirmą kartą.

O kai perkate savo butą užsienyje, nepaisant to, kad ten procesas daug paprastesnis, daug aiškesnis, daug aiškesnis nei Rusijoje, vis tiek nebus lengva. Paprasta, bet nelengva. Apskritai nekilnojamojo turto pirkimas yra visas projektas, kuriam reikia skirti tam tikrą laiką, pastangas, o tam reikia tikrai tam tikro pasiruošimo.

Pabaigai

Kad ir kur pirktumėte nekilnojamąjį turtą, kad ir kokį turtą pirktumėte, kad ir kuriuo metu tai darytumėte, atminkite, kad investuojate gana nemažą pinigų sumą ir pati išleistų pinigų suma turėtų priversti jus elgtis su didesniu dėmesiu, padidintu lygiu. visi klausimai, iki smulkmenų, faktai ir įvykiai, nepastebimi iš pirmo žvilgsnio.

Visa tai būtina, kad galėtumėte būti kiek įmanoma tikri, jog sudarėte tinkamą sandorį. Kalbant apie patį nekilnojamąjį turtą, jo vertę, vietą, būklę ir kt. ir paties pirkimo proceso požiūriu. Tik tada galėsite ne tik pasakyti „pirkau butą, namą, žemės sklypą“, bet ir ramiai, užtikrintai gyventi šiame name, šiame bute ar šiame sklype ir tikrai paversti šį turtą vienu iš taškų. paramos jūsų gyvenimui.

Šaltinis: manoplotas.lt

Paskelbk komentarą