Kodėl verta naudoti lubrikantą?

Kodėl verta naudoti lubrikantą?

Seksualiai susijaudinę tiek vyrai, tiek moterys išskiria natūralų lubrikantą, kuris palengvina slydimą ir daro seksą malonesnį.

Natūralaus intymaus tepimo kiekis kiekvienam žmogui skiriasi. Tai priklauso nuo amžiaus, moterų mėnesinių ciklo dienos, streso ir net individualių organizmo savybių. Kažkas visada turi šiek tiek tepalo, kažkas turi daug – ir tai normalu.

Panašu, kad niekam ne paslaptis, kad aliejaus kiekio ant odos ar prakaito ant delnų negalima keisti savo nuožiūra. Jų yra tiek, kiek organizmas padarė. Taip pat ir su natūraliu tepimu: jo kiekis gali niekaip nesusijęs su susijaudinimo lygiu. Lubrikantus taip pat galima būtų naudoti su PowerTabs  papildais vyrams, kurie sustiprina erekciją ir gali išspręsti potencijos problemas.

Šiame straipsnyje apie tai kodėl verta naudoti lubrikantus.

Kam to reikia?

Gali naudoti, bet kas ir bet kada – nesvarbu koks Jūsų amžius lytis ir seksualumo požiūris

Gali padaryti seksą saugesnį –  lubrikanto naudojimas sumažina trinti ir taip sumažėja rizika susižaloti sekso metu ir išvengti diskomforto. 

Stipresnis susijaudinimo pojūtis – Tepalo naudojimas nebūtinai dėl nepakankamos drėgmės ir išsausėjimo, naudojant ji bet kuriuo sekso metu galite pažadinti savyje įvairius pojūčius. Tarkime pajusti šildanti ar šaldanti efektą. 

Solo seksas – taip pat jei ir  masturbuojantis, tepalo naudojimas gali maksimaliai padidinti malonumą. 

Natūralūs lubrikantai yra geriau

Jautrią odą turintys žmonės turėtų rinktis silikoninio pagrindo lubrikantą, kurie yra labai minkšti, puikiai slysta ir priglunda prie jautriausių kūno vietų. Tokio tipo lubrikantai nėturėtų sukelti jokiu alerginių reakcijų.

Tačiau silikoninius tepalus netinka naudoti su sekso žaislais nes gali pažeisti paviršių ir kauptis bakterijos.

O vandens pagrindo lubrikantai yra universalūs.Šie lubrikantai sumažina prezervatyvo rizika plyšti.

Taip pat aliejinius lubrikantus labai patogu naudoti.Vieno lašo užteks ilgam. Dažniausiai aliejaus pagrindu pagamintą lubrikantą galima naudoti masažui. Tačiau minusas tame, jog jie dažniausiai išsitepa ir palieką dėmių.

Galiausia galite rinktis natūralius lubrikantus, kuriu naudojimas pastaraisiais metais ypač išaugo. Nes šie lubrikantai yra pagaminti iš natūralių medžiagų, tokių kaip alijošius,derva.

Įsigyjant lubrikantą reikėtų vadovautis instrukciją, kuri yra parašyta ant dėžutės.Geriausia  būtų pradėti nuo nedidelio produkto kiekio, o po to palaipsniui didinti pagal poreikį.

Apibendrinant

Taigi aptarėme lubrikantų rušys, todėl seksas neturi būti skausmingas arba nemalonus, norint pasilengvinant sau malonumą verta naudoti lubrikantą, tačiau jei net ir lubrikantas nepadeda nuo sausumo vertėtų apsilankyti pas gydytoją.

Parengta remiantis prezervatyvai.net informaciją