Kaip pastatyti padel kortą: idėjos, projektas, kaina

padelio teniso kortų statyba

Kaip pastatyti padel kortą: idėjos, projektas, kaina

padelio teniso kortų statyba

Kaip pasidaryti padelio lauką sode: čia yra visi šios žaidimų aikštelės patarimai, išlaidos, medžiagos, priežiūra ir detalės.

Padelis – sporto šaka, kurią mėgsta daugelis pasaulio šalių ir vis labiau populiarėja net Italijoje. Sukurti padelio teniso kortą iš OKsportas.com sode – tai gera investicija ir išmokti pramogauti žaliojoje zonoje.

Padelis – tai sporto šaka, gimusi Argentinoje, bet išpopuliarėjusi beveik visuose pasaulio kampeliuose. Kaip ir tenisas, tai iš tikrųjų yra žaidimas, kuriame žaidžiate tarp bankų, o tada naudojate mažesnes raketes nei jo pirmtakas.

Batų skiltelė pasižymi mažomis skylutėmis, be jokių virvelių. Padelio aikštelės įrengimas sode yra gera idėja sporto mėgėjams, tačiau pageidautina suprasti, kaip ją struktūrizuoti, taigi, žaidimų metu laikytis taisyklių.

Kaip veikia padelio teniso kortas?

Taip įrengiamas padelio aikštynas. Visų pirma, laukas yra padalintas į dvi dalis, kuriose yra tinklas, kurio atstumas iš abiejų pusių yra šiek tiek mažesnis nei 7 metrai, nuo kurių brėžiamos aptarnavimo linijos. Kiekviena linija yra 5 cm pločio, o sienų aukštis – 4 metrai. Gryno matai 10 metrų ir 88 metrų aukščio. Sienos apskritai yra ne mažesnės kaip 4 metrų aukščio ir norint sukurti uždarą lauką, bendras aukštis turi būti 7 metrai.

Padelio aikštelė sode turėtų būti suprojektuota taip:

  • Grindys
  • Apsauginės tvoros
  • Pertvaros
  • Žaidimų lauko apšvietimas
  • Grindys ir medžiagos padelio aikštelei sode

Norėdami savo sode sukurti padelio teniso kortą, galite rinktis iš betono, porėto betono, medžio, dirbtinės žolės ar sintetinių medžiagų. Svarbu tai, kad tai visada medžiaga, galinti užtikrinti kuo reguliaresnį kamuoliuko atšokimą. Grindų spalva turi būti vienoda ir skirtis nuo sienų.

Padelio aikštelės tvora

Labai svarbus elementas kuriant padelio teniso kortą sode yra tvora. Svarbu tai, kad jis pagamintas iš medžiagų, atsparių oro sąlygoms ir žaidimams. Paprastai pasirenkami plastifikuoti elementai, kurie garantuoja tvirtumą, arba cinkuotas metalas. Taip pat būtina padaryti du šoninius įėjimus. Arba taip pat yra plieninės tvoros, kartais nudažytos bet kokia jūsų pasirinkta spalva.

Padel teniso kortų pertvaros sode

Jei norite savo sode sukurti padelio teniso kortą, taip pat turėtumėte pasirinkti puikias pertvaras. Paprastai tai yra surenkamos konstrukcijos ir tarnauja šiam tikslui. Idealios medžiagos yra grūdintas stiklas, kuris pagerina vaizdą ir tuo pačiu pagerina žaidimo eigą. Arba taip pat yra sluoksniuoti kristalai arba stiklas, kurie yra pigesni.

Žaidimų lauko apšvietimas

Kai nuspręsite savo sode pastatyti padelio teniso kortą, taip pat turite pasirūpinti geru apšvietimu. Jis turi būti tinkamas ir vienodas, kad neprarastų dėmesio kamuoliui. Stiklo šviesos šaltinių išdėstymą patartina pasirinkti atsižvelgiant į lauko padėtį.

Šviesa turi uždengti visą žaidimo paviršių, kitaip rizikuojate apakinti žaidėjus, kai jie patenka į tamsą. Norint sumažinti eksploatavimo išlaidas, geriau naudoti energiją taupančias lempas.

Kiek kainuoja pastatyti padelio teniso kortą sode

Padel teniso kortų statyba sode gali būti gana brangi. Kaina šiek tiek priklauso nuo pasirinktų prekių savybių ir tipų. Kokybiško pastato su grūdinto stiklo sienomis, cinkuoto plieno metaliniais turėklais ir geru žaidimo paviršiumi iš saugių medžiagų, atitinkančių grubumo, greičio ir kietumo kriterijus, statybai reikia paruošti 10 000 eurų sumą.

Paprastai kalbame apie 10 metrų pločio ir apie 20 metrų ilgio lauką. Tačiau pageidautina ypatingą dėmesį skirti pasirinktai grindų dangai. Be to, pavyzdžiui, betono klojimo idėja vis dar turi būti padengta gaminiais, kurie garantuoja kosmoso saugos standartų laikymąsi. Nerizikuokite susižeisti!

Kartais galima naudoti ir dirbtinę žolę. Akivaizdu, kad kaina kyla priklausomai nuo pasirinktos medžiagos. Plastikinėmis medžiagomis padengtas laukas gali būti pigesnis nei dirbtine žole ar patvaresnėmis medžiagomis padengtas laukas. Bet kokiu atveju būtina kreiptis į pramonės ekspertus, kurie žinos, kaip geriausiai pasirinkti visus gaminius.

Priežiūra

Renkantis padelio teniso aikštyną sode, derėtų pasirūpinti ir juo. Aptarnavimas labai svarbus. Tiesą sakant, būtina pasirūpinti, kad sintetinis žolės kilimas ar pasirinktas plastikas visada būtų tobulas. Patikrinkite drenažą ir užpildykite jį smėliu, kad išvengtumėte problemų.

Be to, turi būti garantuota tinklo priežiūra, jis turi būti išvalytas ir pakeistas iškilus problemoms dėl tvoros ar sienos. Laikui bėgant, norint išlaikyti maksimalų našumą, reikia pagalvoti apie neeilinę priežiūrą, taip pat įprastą priežiūrą.

Renkantis uždarą ar lauko padelio teniso aikštyną, visada reikėtų viską sukonstruoti taip, kad būtų smagu žaisti, o be to – būtų garantuotas žaidėjų saugumas.

Šaltinis: https://oksportas.com/

Paskelbk komentarą