Pyramid UAB Enzas - https://www.pyramid.lt/vaizdo-stebejimo-kameros

Vaizdo stebėjimo kameros Pyramid.lt

5704

Geriausia vaizdo kamera www.Pyramid.lt parduotuvėje.
Ieškote patikimos ir kokybiškos vaizdo kameros savo namų, sodybos ar garažo apsaugai? Apsilankykite Pyramid elektroninėje parduotuvėje ir išsirinkite tinkamiausia vaizdo stebėjimo kameros variantą sau.
Pyramid.lt rasite:
IP vaizdo kameras su POE – patikimos ir lengvai pajungiamos apsaugos kameros. Šių vaizdo kamerų pajungimui užtenka vos vieno internetinio kabelio, o jo pakalba kamera gauna interneto ryšį ir elektros energiją. Vaizdo kamera su POE dažniausiai turi ir atminties kortelės jungtį, o tai leidžia kamerai įrašyti įrašą bė įrašymo įrenginio.
WIFI apsaugos kameras – geriausias variantas nesant galimybei vestis papildomų kabelių. WIFI vaizdo kameras užtenka pajungti į elektros tinkla ir jos veikia. Visą jų fiksuojama vaizdą galėsima stebėti išmaniajame telefone ar kompiuteryje per vaizdo stebėjimui skirtą programinę įrangą. Šiuolaikinės WIFI kameros savo kokybe beveik neatsilieka nuo laidinių vaizdo kamerų, o dėl savo lengvo pajungimo tapo vienu populiariausiu apsaugos sprendimu pasaulyje.
Vaizdo kamerų komplektus – pilnavertė turto apsaugos sistema. Vaizdo stebėjimo kamerų komplektai ne tik fiksuoja vaizdą po judesio užfiksavimo, bet ir praneša sistemos savininkui elektroniniu paštu apie pastebėtą judėjimą teritorijoje. Toks sistemos veikimo principas padeda užkirsti kelią įsibrovėliams ir iškviesti apsaugos tarnybas ar policija anksčiau.
Medžiotojų vaizdo stebėjimo kameras – puiki priemonė siekiant stebėti gyvūnų judėjimą miškuose ar kitose teritorijose. Medžiotojų kameros šiluminio daviklio pagalba fiksuoja gyvūno judėjimą ir praneša kameros savininkui MMS žinute arba el. paštu.
Signalizacijos – patikima namų, sodo, garažo apsauga. Prie Pyramid.lt prekiaujamų signalizacijos sistemų galima pajungti daugybė daviklių: judesio, stiklo dūžio, dujų nuotėkio, vandens nuotėkio, durų ar langų ir t.t.
Kodėl verta rinktis Pyramid.lt vaizdo kameras ir kitas apsaugos sistemas?
• Tik patikimų gamintojų įranga;
• Ilga 36 mėnesių garantija;
• Nemokama programėlė vaizdo stebėjimo kamerų vaizdui stebėti telefone ir kompiuteryje lietuvių kalba;
• Nemokama pagalba pasijungiant įrangą nuotoliniu būdu;
• Nemokamas prekių pristatymas visoje Lietuvoje;
• Profesionali komanda, kuri visuomet patars ir padės išsirinkti geriausia apsaugos sistemos variantą jūsų turtui.
Laukiame jūsų www.Pyramid.lt
Susisiekite: 86804410

Pir
08:00 AM - 10:00 PM
Ant
08:00 AM - 10:00 PM
Tre
08:00 PM - 10:00 PM
Ket
08:00 AM - 10:00 PM
Pen
08:00 AM - 10:00 PM
Šeš
10:00 AM - 10:00 PM
Sek
10:00 AM - 10:00 PM

868044410

UAB Enzas, Ozo g. 25, LT-7150 VILNIUS, VILNIUS, Vilnius

https://www.pyramid.lt/

Ši įmonė dar neturi pranešimų

Load More

Nėra paveiksliukų

send us a message

no ratings

Load More