BALTLOKIS - Bokso Prekes - Tavo Sporto Zverys!

Bokso Prekes

3893

Bokso Prekės

Norite pradėti sportuoti ir pasirinkote bokso sporto šaką? Jūms reikia įsigyti ir reikiamą bokso inventorių, kuris jums padės siekti geriausių rezultatų.
BALTLOKIS siūlo išskirtinai aukštos kokybės, subtilaus ir išskirtinio dizaino bokso prekės . Treniruotėse neapsieisite be bokso pirštinių. BALTLOKIS bokso pirštinės teisingoms ir veiksmingoms treniruotėms. Pagamintos iš aukštos kokybės odos plataus ir lenkto dizaino pirštinės užtikrins efektyvumą, ilgaamžiškumą ir plaštakos apsaugą. Lengvos pirštinės leidžia lengvai judėti, todėl Jūs galite sutelkti dėmesį į savo kovos veiksmus, judesius.
Bokso maišas „BALTLOKIS“ pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų kurios garantuoja ilgaamžiškumą . Sukurtas atlaikyti net sunkiausias treniruotes. Skirtas treniruoti gerą laikyseną, smūgių ir spyrių techniką. Jis tinka boksui, kick-boksui ir kitoms kovinėms sporto šakoms. Tinka sportininkams profesionalams ir sportininkams mėgėjams. Taip pat galime pasiūlyti bokso bintai, kurie apsaugo sportininkų rankas nuo traumų. Elastinga medžiaga sugeria drėgmę, padeda sušvelninti smūgius.
Galime pasiūlyti ir labiausiai paplitusią apsaugą kontaktiniame sporte – bokso kapą. Kapa uždėta ant dantų sudaro vientisą bloką, smūgio jėga paskirstoma per didelį kapos plotą, puikiai amortizuoja smūgį. Sportinės kapos taip pat padeda tinkamai sučiaupti ir į taisyklingą padėtį pastatyti žandikaulį. Netaisyklinga žandikaulio padėtis turi įtakos sportininko ištvermei, reakcijai, smūgio stiprumui.
Žinoma kiekvienas sportininkas neapsieina ir be sportinės aprangos. Siūlome įsigyti sportinius marškinėlius, šortus ir žinoma stilingus krepšius, kuriuose galėsite sutalpinti visą bokso inventorių ir keliauti ir sporto sale, kur jūsų laukia nauja treniruotė, kurioje pasieksite puikiausių rezultatų.

BALTLOKIS – geriausias pasirinkimas mėgėjams ir profesionalams, siekantiems geriasių rezultatų!

862783728

Vilnius, Internet

http://www.baltlokis.lt

Ši įmonė dar neturi pranešimų

Load More

Nėra paveiksliukų

send us a message

no ratings

Load More