SIPSIP.LT- SIP skydiniai ir moduliniai namai

SIP namas nuo pradžių- namo projektavimas, SIP plokštės, SIP plokščių gamyba, statybos darbai, darbų priežiūrą, A++ klasės namai.

SIP namas- kaip tiki SIPSIP.LT komanda, yra toks, kuriame kiekvienas nori gyventi- kokybiškas, nebrangus, šiltas, ekonomiškas bei jaukus.
Istorija prasidėjo nuo to, jog įmonės įkūrėjas, daug metų dirbantis statybų sektoriuje, pats pradėjo galvoti apie nuosavą gyvenamą namą ir pradėjo domėtis naujausiomis statybų technologijomis. Noras turėti kokybišką bei nebrangų namą vis stūmė į priekį ieškoti bei domėtis kas naujo ir įdomaus statybų sektoriuje. Bendraujant su užsienio statybų įmonėmis, gamyklomis bei gilinantis į naujausias namų statymo technologijas pasidarė aišku, jog SIP namas bus paklausus ir susilauks susidomėjimo Lietuvoje. Taigi po ilgų derybų, planavimo bei analizavimo, SIP plokštės buvo pradėtos gaminti Lietuvoje.
Panaudojus moderniausią ir sertifikuotą gamybos įrangą, gamykla buvo įkurta Alytaus rajone. Joje gaminamos SIP plokštės, kurios vežamos tiesiai į statybų aikštelę ir ten surenkamos profesionalių ir ilgametę patirtį statybų sektoriuje turinčių statybos darbuotojų.
Jei jūsų svajonių namo projektas jau paruoštas- SIPSIP.LT jį įgyvendins, jei dar nežinote kokio namo norite, galite rinktis iš jums siūlomų paruoštų projektų. Jūsų SIP namas bus statomas profesionalų komandos, kuri žino kokios problemos ir klausimai kyla kai pradedama namo statyba. Jums bus pagelbėta visais klausimais, tokiais kaip tinkamo žemės sklypo paieška, namo projekto ruošimas, statybinių medžiagų paieška bei rangovų pasirinkimas, komanda visa tai gali padaryti už jus.

Mon
08:00 AM - 06:00 PM
Tue
08:00 AM - 06:00 PM
Wed
08:00 AM - 06:00 PM
Thu
08:00 PM - 06:00 PM
Fri
08:00 AM - 06:00 PM

861655533

Elektrinės g. 8, Vilnius, Vilnius

http://www.sipsip.lt/

This Business has no Posts Yet

Load More

No Images To Display

send us a message

no ratings

Load More