Mezgimo Joga - Kokybiški mezgimo siūlai

Mezgimo Joga

Natūralūs mezgimo siūlai yra tik iš natūralaus pluošto. Švelnūs ir kokybiški, pagaminti pagal aukščiausios kokybės standartus. Su mūsų parduodamais siūlais, mezginiai jūsų rankose virs į aukščiausios kokybės šalikus, kepures, antklodes, megztukus ir kt.

100% natūralūs mezgimo siūlai, su kuriais lengva megzti. Ypatingai storesnė vilna, su kuria mezgimas bus ne tik malonus, bet ir greitas.

BIO SESIA siūlai pagaminti visiškai tausojant aplinką, kad galėtumėte pajusti tobulą gamtos prigimtį prie savo odos. Medvilniniai siūlai pagaminti iš augalų, kuriuos auginant nebuvo naudojami pesticidai ar cheminės trąšos. Vilnoniai siūlai pagaminta iš ekologiškuose ūkiuose augančių avių vilnos.

Visas asortimentas sertifikuotas ICEA .

Mezgimo Jogos puslapyje parduodami mezgimo siūlai – kokybiški. Pagrindinė siūlų linija BIO SESIA, pagaminta Italijoje pagal aukščiausius standartus. Džiaugiamės galėdami savo klientams suteikti galimybę įsigyti aukščiausios kokybės, ekologiškų mezgimo siūlų.

Mums svarbu kokybė! Mezgimas – laiko reikalaujantis užsiėmimas, hobis. Smagu megzti, kai žinai, jog tavo rankose kokybiški siūlai, su kuriais sukurtas gaminys tarnaus ne vieną sezoną ir džiugins savo tekstūra.

Mezgimo siūlų kolekcija šiame puslapyje pasižymi natūralumu: tiek spalvų, tiek kokybės atžvilgiu. Mezgimo siūlų spalvos atkartoja gamtos motyvus: žali, pilki, mėlyni atspalviai bei daug kitų, kuriuos galime sutikti natūralioje gamtoje.

Pasirinkite nuostabių prabangių verpalų iš natūralių pluoštų. Mūsų kolekcija yra reguliariai atnaujinama.

This Business has no Posts Yet

Load More

No Images To Display

send us a message

no ratings

Load More